Chcemy trzeciego sezonu serialu Glina!


Od kilku lat oczekujemy od Telewizji Polskiej, że wreszcie zdecyduje się na produkcje trzeciego sezonu najlepszego polskiego serialu kryminalnego. Telewizja odmawia. Dlaczego? Tłumaczy to zbyt niską oglądalnością drugiego sezonu. Tłumaczenia wydaję się być miałkie. Po pierwsze, drugi sezon miał zmienioną porę emisji na piątek wieczór (jeden z odcinków był wyemitowany nawet po 23). Po drugie, kilka ostatnich odcinków zostało wyemitowanych pod koniec czerwca oraz w lipcu, co wydaje się być czymś nie zrozumiałym w polityce ramówkowej telewizji. Mimo tych "schodów" serial oglądało średnio 2 miliony widzów, co jest ewenementem, bo dziś rzadko się już zdarza, żeby audycje telewizyjne emitowane, w piątki, letnią porą, przed 23, osiągały taką widownie.

 

Wszystkich, którym zależy na kolejnym sezonie serialu "Glina" prosimy o podpisy. Pokażmy ilu ten serial ma fanów! Jedni śledzili przygody komisarza Gajewskiego jeszcze w telewizji. Inni odkryli geniusz tego serialu na DVD oraz w internecie. Jestem z całą pewnością przekonany, że jest nas, fanów, spragnionych trzeciego sezonu bardzo wiele! Podpisując się pod tą petycję sprawicie, że szanse na trzecią serię mogą się pojawić. Musimy tylko pokazać naszą siłę!

 

Możecie również polubić nasz fanpage, na którym cały czas dzielnie walczymy o trzeci sezon.

Zapraszamy: https://www.facebook.com/pages/Glina-Trzecia-seria-Czy-to-możliwe/141357325949658

 

Ta petycja i wasze podpisy ma być swoistym załącznikiem do listu jaki zamierzami wystosować do Telewizji Polskiej, w którym będziemy namawiać telewizje, żeby zgodnie z pierwszymi założeniami, powstał trzeci sezon, bo jak wszyscy wiecie serial zgodnie z założeniami miał być trylogią (Scenariusz do kolejnego sezonu jest gotowy od jakiegoś czasu i zapewne leży w szufladzie p. Macieja Maciejewskiego).

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Emil Sowiński do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook