In Vitro dla Kluczborka

Chcemy pomóc mieszkańcom Kluczborka w leczeniu niepłodności najskuteczniejszą ze znanych metod, czyli in-vitro. Każdy zasługuje na szansę by zostać rodzicem. W chwili obecnej nie ma możliwości na kontynuację programu rządowego, nic jednak nie stoi na przeszkodzie by dofinansowanie metody in vitro mogło być realizowane przez samorządy w całej Polsce, w tym przez miasto Kluczbork. 

My mieszkanki Kluczborka i i członkinie Stowarzyszenia Ziemia Kluczborska pragniemy wesprzeć rodziny borykające się z problemem niepłodności, który dotyka coraz większą ilość rodzin. Metoda zapłodnienia pozaustrojowego jest bardzo droga. Jeden zabieg in vitro wraz z badaniami to wydatek około 12 tys. zł. Zbieramy podpisy, żeby złożyć wniosek do Rady Miejskiej o ujęcie dofinansowania leczenia in vitro w projekcie budżetu gminy Kluczbork na rok 2024.

Jeśli jesteś za, podpisz petycję. Czekamy na Twój głos!

 

a30a040d-ff78-4197-ad91-2e3174cf471f1.JPG

 


Stowarzyszenie Ziemia Kluczborska, Grażyna Popek, Justyna Ślusarczyk, Anna Król, Agnieszka Ziółkowska, Anna Baran, Ewa Felusiak, Krystyna Błażewska    Skontaktuj się z autorem petycji