Mcdonald’s w Siemianowicach

Dzień dobry, proszę o podpisanie petycji, która ma na celu powstanie  McDonalda w Siemianowicach. Uważam, iż Siemianowice to dosyć spore miasto, w którym powinien znajdować się chociaż jeden dobry fast food. Klientów byłoby pewnie bardzo dużo, gdyż w Siemianowicach nie ma żadnego McDonalda. Drugim przemawiającym argumentem jest jego lokalizacja. Miasto Siemianowice leży w południowej  Polsce, na terenie województwa Śląskiego , obejmuje i liczy ponad  66 963 mieszkańców. 
Moim trzecim argumentem są ludzie których jest bardzo wiele, ponieważ Siemianowice chcą swojego McDonald
Rodziny są, mieszkańcy są, McDonalda nie ma.
Proszę o rozważenie mojej petycji oraz o pani/pana podpis w tej kwestii. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Ktoś do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )