Nie niszczmy zieleni na Os. Zamkowym

My, mieszkańcy będzińskiego Osiedla Zamkowego jesteśmy zaniepokojoni sposobem, w jaki prowadzone są prace przez Tauron Ciepło na Os. Zamkowym. 

 
Na początku kwietnia od str. ul. Grunwaldzkiej przy parkingu zostały wycięte 2 drzewa, gdyż przeszkadzały one w pracach. Roboty zostały zakończone, dziura zasypana piaskiem. Nic nie nasadzono, nie posiano.
 
Dziś postawiono ogrodzenie w "gnieździe" wzdłuż ul. Grunwaldzkiej (po drugiej stronie bloku), gdzie mieszkańcy nr 5 mają balkony. Od 1 czerwca Tauron Ciepło ma ponownie prowadzić prace. Administracja Spółdzielni poinformowała, że zostanie usunięta piaskownica, wykopane zostaną dziury. Możliwe, że zostaną usunięte drzewa i krzewy.
 
Wraz z mieszkańcami klatki nr 5 prosimy Państwa o wsparcie i rozpopagowanie informacji, by nie wycinać niepotrzebnie zieleni na naszym Osiedlu, zadbać o to, by drzewa przy robotach budowlanych zostały wysadzone i z powrotem wsadzone (tak jak się to robi w Niemczech).
 
Szanujmy zieleń i wspierajmy się lokalnie!
 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam AleksandraRK do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...