Niebezpieczne skrzyżowanie w Szamotułach - światła Nowowiejskiego/Zamkowa

Zrzut_ekranu_2021-09-7_o_10.28_.08_1.png

Wiele razy zdarzyło ci się, że nie zdążyłeś zjechać ze skrzyżowania gdy samochody z przeciwnej strony miały już zielone światło?

Jako pieszy czułeś się niebezpiecznie gdy samochody uciekające ze skrzyżowania musiały niemalże najeżdzać na przejście dla pieszych? 

Od wielu lat skrzyżowanie ul. Nowowiejskiego z Zamkową w Szamotułach było jednym z najniebezpieczniejszych w mieście. Po zamontowaniu sygnalizacji świetlnej sytuacja uległa poprawie. 

Wciąż jednak krótka sekwencja zmiany świateł generuje niebezpieczne sytuacje.

Zwracamy się jako grupa Młode Szamotuły z uprzejmą prośbą do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Szamotułach o zaopiekowanie się tą sprawą i zmianę sekwencji świateł. 

Jeśli popierasz nasz wniosek - podpisz się !

 

Treść wniosku: 

Zrzut_ekranu_2021-09-7_o_10.29_.46_.png


Młode Szamotuły    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Młode Szamotuły do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )