OBNIŻENIE CZESNEGO ZA STUDIA

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zwracamy się do władz uczelni z prośbą o zrozumienie trudnej sytuacji finansowej studentów niestacjonarnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W tym ciężkim czasie wielu z nas pracuje w odmiennym, często ograniczonym wymiarze pracy. Taki tryb wiąże się ze zmniejszonymi wynagrodzeniami. Niestety, znaczna część studentów w następstwie pandemii koronawirusa utraciła swoją pracę, która była fundamentem bezproblemowego opłacania czesnego, jak i innych zobowiązań, między innymi wynajmu pokoju/mieszkania w Poznaniu. Wiele osób aktualnie nie ma pieniędzy na opłacenie nauczania.

Nawiązując do powyższego, apelujemy do Państwa o przynajmniej częściowe umorzenie czesnego za miesiące marzec-maj. Liczymy, że władze uczelni wyjdą naprzeciw studentom i ich problemom oraz wypracują dobry kompromis dla obydwu stron. Wierzymy również, że władze uczelni w prosty i jasny sposób przekażą nam swoją decyzję. Aktualnie czujemy się zdezorientowani i zakłopotani brakiem stosownych informacji.


STUDENCI NIESTACJONARNI WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI1 UAM POZNAŃ    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam STUDENCI NIESTACJONARNI WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI1 UAM POZNAŃ do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook