Organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Wolanowskiej z ul. Wapienną w Radomiu

My jako użytkownicy drogi

Radom — Cerekiew —Golędzin Młódnice — Domaniów

zwracamy się z uprzejmą prośbą o wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Wolanowskiej z ul. Wapienną tak, aby umożliwić bezpieczne i płynne włączenie się do ruchu w kierunku Radomia z ul. Wapiennej.


Nadmieniamy, że skrzyżowanie zlokalizowane jest w granicach administracyjnych miasta Radomia. Bardzo duże natężenie ruchu pojazdów na ul. Wolanowskiej, będącej ciągiem drogi S12, wręcz uniemożliwia włączenie się do ruchu, często powoduje bardzo duże „korki" na ul. Wapiennej i niebezpieczne sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu użytkowników ruchu drogowego.


Niewątpliwie, zainstalowanie sygnalizacji świetlnej (działającej chociażby w godzinach „szczytu podróżowania, tj. 7.00-9.00 oraz 14.00-17.00) podobnie jak funkcjonującej w ciągu drogi S9 na ul. Słowackiego (od Ronda Matki Bożej Fatimskiej w kierunku Skaryszewa), rozwiązało by trudną sytuację i znacznie poprawiło bezpieczeństwo ruchu drogowego.
Prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby.


Użytkownicy drogi Radom — Cerekiew —Golędzin Młódnice — Domaniów    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Użytkownicy drogi Radom — Cerekiew —Golędzin Młódnice — Domaniów do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )