Ośrodek dziennej rehabilitacji "Aga" w Radomiu. Pomoc w przyznaniu dofinansowania NFZ na świadczenie usług.

Prosimy o poparcie naszych działań o przedłużenie kontraktu z Narodowego Funduszu Zdrowia o przyznanie środków na świadczenie usług dla Poradni Neurologicznej dla dzieci i młodzieży „Aga” w Radomiu. Nasza poradnia funkcjonuje już 17 lat ściśle współpracując z "Naszą Szkołą", dzięki czemu jest jedynym takim Ośrodkiem w Radomiu, dzięki któremu dziecko z niepełnosprawnością może jednocześnie się uczyć oraz korzystać ze wsparcia specjalistycznego z zakresu fizjoterapii, logopedii, psychologii i pedagogiki, a także otoczone jest opieka lekarza neurologa i lekarza rehabilitacji. W tym roku odebrano nam środki z NFZ, staramy się odwołać się od tej decyzji. Wierzymy, że razem spowodujemy zmianę decyzji Narodowego Funduszu Zdrowia i otrzymamy możliwość dalszej pomocy dzieciom z różnymi dysfunkcjami rozwojowymi. Dziękujemy.


Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina"    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Stowarzyszenie "Po Pierwsze Rodzina" do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook