Petycja o emisję telenoweli Amor Comprado (Venevisión 2007-2008)

Jako fani telenowel zwracamy się do zarządu stacji TV4 z prośbą o emisję telenoweli Amor Comprado (Bought Love).

http://gallery.telenovelas-fan.net/albums/images/new/011/004/2007_amor_comprado/amorcomprado20.jpg

Jest to produkcja z przełomu 2007-2008 roku, wyprodukowana przez Venevisión International Univision. Amor Comprado jest reamakiem telenoweli Katalina i Sebastian.

Opis:

Mariana jest piękną, szczerą dziewczyną, która kocha swoją rodzinę. Jej macocha jednak myśli przede wszystkim o pieniądzach i namawia Marianę, żeby wyszła za mąż za jakiegoś bogacza, co poprawiłoby sytuację finansową rodziny. Zwłaszcza, że ojciec Mariany trafia do więzienia. Po licznych namowach i intrygach Mariana zgadza się na plan macochy.
Willy jest młodym mężczyzną ,który ma otrzymać spadek po babci. Jednak, aby tak się stało musi ożenić się przed swoimi 30 urodzinami, jeśli tego nie uczyni spadek otrzyma Gertrudis. Willy postanawia zorganizować konkurs, w którym wybierze swoją przyszłą żonę.
Na konkurs zgłasza się Mariana przeświadczona, że nie przyniesie on jej nic dobrego. Jednak nieoczekiwanie dla siebie Mariana i Willy naprawdę się pokochają. Jednak czy ujawnią prawdziwe powody dla, których spotkali się w życiu? Co stanie się, gdy wyjdzie na jaw, że Mariana szukała bogatego męża, a Willy'emu potrzebna była żona, aby otrzymać spadek? Czy, gdy ta prawda wyjdzie na jaw nie zwątpią w uczucia ukochanej osoby?

W obsadzie tej telenoweli pojawiają się nazwiska znane polskim widzom- Elizabeth Gutiérrez, José Ángel Llamas, Marjorie de Sousa, Zully Montero. Więcej o telenoweli można przeczytać tutaj.

Prosimy o rozpatrzenie naszej propozycji, a na dowód zainteresowania produkcją składamy podpisy pod petycją.