Petycja o przeznaczenie "Domu Dziecka w Trzemesznie" na "Dom Matki i Dziecka z Ukrainy"

Szanowni Państwo, 

W związku z ostatnimi wydarzeniami na Ukrainie, my mieszkańcy gminy Trzemeszno i powiatu gnieźnieńskiego zwracamy się z apelem o zmianę decyzji w sprawie sprzedaży budynku po byłym "Domu Dziecka w Trzemesznie" i czasowe przeznaczenie go na "Dom Matki i Dziecka z Ukrainy", które uciekły przed mordem w ich rodzinnym kraju.

Kobiety te i ich dzieci dzisiaj szukają schronienia, możliwie dobrych warunków do mieszkania. Budynek, który obecnie jest przeznaczony do sprzedaży nie jest idealnym miejscem do mieszkania, pozwoli jednak w tym trudnym okresie na zamieszkanie w godnych warunkach do czasu zakończenia wojny.

Dlatego zwracamy się z apelem o zmianę Państwa decyzji, zablokowanie sprzedaży i przeznaczenie tego budynku dla tych wszystkich kobiet, które wraz z dziećmi szukają schronienia.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Rafał Lukstaedt do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )