Petycja o przywrócenie lini tramwajowej 26 z dzielnicy Milowice.

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Władz Miasta Sosnowiec z gorącą prośbą o przywrócenie linii tramwajowej nr 26 z dzielnicy Milowice. Jesteśmy mieszkańcami tej dzielnicy, którzy odczuwają negatywne skutki braku tej ważnej komunikacji miejskiej. Przez wiele lat linia tramwajowa nr 26 była kluczowym elementem transportu publicznego w naszej okolicy, umożliwiając sprawną i wygodną komunikację z innymi częściami miasta. Jednakże, od jej zawieszenia, nasza społeczność boryka się z wieloma trudnościami w dotarciu do pracy, szkoły, placówek medycznych i innych istotnych miejsc. Nasze argumenty za przywróceniem linii tramwajowej nr 26 są następujące:

  1. Ograniczony dostęp do transportu publicznego: Niektórzy mieszkańcy, zwłaszcza ci o niższych dochodach, mogą mieć trudności z korzystaniem z innych środków transportu, jak autobusy, co skutkuje ograniczeniem ich mobilności i utrudnieniem dostępu do miejsc pracy, szkół i usług.
  2. Łatwiejszy dostęp do centrów handlowych i kulturalnych: Linia tramwajowa nr 26 była kluczowym połączeniem dla wielu mieszkańców z pobliskimi centrami handlowymi, rekreacyjnymi i kulturalnymi. Jej przywrócenie przyczyni się do wzrostu atrakcyjności naszej dzielnicy i ułatwi dostęp do ważnych ośrodków handlowych i kulturalnych.
  3. Korzyści ekologiczne: Przywrócenie tej lini tramwajowej jako środka transportu pomoże zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych, przyczyniając się do walki z problemem zmian klimatu oraz poprawy jakości powietrza w naszej okolicy.

Dlatego też, apelujemy do Władz Miasta Sosnowiec o podjęcie wszelkich działań w celu przywrócenia linii tramwajowej nr 26 z dzielnicy Milowice. Wierzymy, że odbudowa tej linii tramwajowej przyniesie znaczące korzyści dla wszystkich mieszkańców naszej społeczności i wzmocni infrastrukturę komunikacyjną miasta jako całości.


Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Żmiejko Dariusz do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Numer telefonu nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...