Petycja o przywrócenie pani Ewy Zgrabczyńskiej na stanowisko dyrektora ZOO w Poznaniu.

IMG_12791.jpegProtestujemy przeciwko wyrzuceniu pani dyrektor Ewy Zgrabczyńskiej z Poznańskiego ZOO. Jest ważna dla idei ochrony zwierząt, jest gwarantem walki z przemytem, pseudohodowlą, lobby- futrzarskim i myśliwskim. Pani Ewa nie została skazana, trwa postępowanie.

Zatrzymanie z pogwałceniem praw człowieka powinno być oprotestowane, a Urząd Miasta i Prezydent powinni wesprzeć swego pracownika.

Przypominamy, że sam prezydent jest badany przez prokuraturę, a potencjalne naruszenia mają sięgać milionów złotych i zostały zgłoszone przez NIK.

Nie chcemy, by pani Ewa stała się ofiarą ukartowanej z góry hucpy. Protestujmy przeciwko odebraniu zwierzętom ich obrończyni, która nadal jest niewinna a sprawa i nagonka są skandalem.

Przywróćcie panią Ewę na jej stanowisko i pozwólcie dalej dbać o zwierzęta w ZOO.

Protestujemy też przeciwko idei ZOO bez azylu, przeciwko zamykaniu zwierząt ku uciesze gawiedzi pod pretekstem ochrony gatunków, które spędzają w nim całe życie aż do śmierci.

Poznańskie ZOO było jedynym, do którego mogły i chciały wejść prozwierzęce NGOs, refugium miały dziki, a zwierzęce ofiary wojny i przemocy mogły liczyć na pomoc. Teraz będzie menażeria.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej petycji.

 


Virginia Lyszczarz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Virginia Lyszczarz będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...