Petycja w sprawie odbanowania plemnika na czacie.

To ja gdy byłem malutkiIMG-20190908-WA00042.jpg

Szanowni Państwo, 

Piszę tę petycje, aby Pani Julia (streamerka na twitchu o nazwie YOULIA) zrozumiała, że nawet najgorszy nikczemnik zasługuje na przebaczenie i miłosierdzie. Czy można być szczęśliwym nie potrafiąc wybaczać? To pytanie powinna sobie zadać Pani Julia szanowna streamerka z twitcha, której sercem zawładnęła złość i ślepa nienawiść. Jan Paweł II przebaczył tureckiemu zamachowcowi Mehmetowi który targnął się na jego życie podczas gdy ten w swoim papamobilu błogosławił pielgrzymów, a Pani Julia nie chce wybaczyć mi głupot które do niej pisałem. Moja pokuta więc trwa nadal i jestem skazany na znoszenie ciężaru kolejnych banów. O zbiorowym licznu już nie wspomnę... ale jeszcze nic straconego, gdyż ta petycja może odmienić mój los!
Na sam koniec pragnę przytoczyć fragment Ewangeli wg Świętego Mateusza: "Bo jeśli przebaczycie ludziom ich przewinienia, odpuści i wam Ojciec wasz niebieski. A jeśli nie odpuścicie ludziom i Ojciec wasz nie odpuści wam przewinień waszych"
Gorąco zachęcam ludzi o dobrych sercach do podpisania mojej petycji, a tym którzy już to uczynili serdeczne Bóg zapłać! 💞

 

#PlemnikVsŚwiat #UcieleśnienieJezusaChrystusa #DobroZawszeWraca #MarekMostowiak #PrzebaczenieDlaPlemnika #FreePlemnik #WiecznaPokuta #AmongUsTwerk #IdzikToŻyd


Michał Kaczmarski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Michał Kaczmarski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...