Petycja w sprawie odwołania Zarządu Powiatu Pajęczańskiego

W związku z kolejnymi już skandalicznymi decyzjami Zarządu Powiatu Pajęczańskiego, m. in. szeroko komentowanym odwołaniem wieloletniego zasłużonego Dyrektora Szpitala w Pajęcznie i powołania na Jego miejsce osoby niezwiązanej z naszym powiatem, podjeliśmy inicjatywę mającą na celu odwołanie Zarządu Powiatu w którym zasiadają ludzie którym obcy jest lokalny patryiotyzm i dbałość o dobro wspólne. Ludzi dla których najważniejszy jest interes partyjny i zapewnienie synekur zaufanym działaczom. Ludzi których cechuje buta i chęć władzy absolutnej.

 

Niestety, jedynym rozwiązaniem w obecnej kadencji Rady Powiatu zdominowanej przez jedną partię (m. in. poprzez działania obecnego Wicestarosty, który zachęcony posadą bezpośrednio po wyborach zmienił barwy partyjne) może okazać się referendum w sprawie odwołania całej Rady.
Okazuje się, że wybrane przez nas osoby już w rok po objęciu swych stanowisk zapomniały o swej misji i zajeły się lokalnymi brudnymi rozgrywkami.

 

Niech Wasz podpis pod tą petycją będzie pierwszym aktem naszej wspólnej akcji. Być może otworzy to niektórym oczy i pozwoli to wrócić naszemu powiatowi do normalności!


Radosław Wieloch    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Radosław Wieloch do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...