Petycja w sprawie odwołania Zarządu Powiatu Pajęczańskiego

W związku z kolejnymi już skandalicznymi decyzjami Zarządu Powiatu Pajęczańskiego, m. in. szeroko komentowanym odwołaniem wieloletniego zasłużonego Dyrektora Szpitala w Pajęcznie i powołania na Jego miejsce osoby niezwiązanej z naszym powiatem, podjeliśmy inicjatywę mającą na celu odwołanie Zarządu Powiatu w którym zasiadają ludzie którym obcy jest lokalny patryiotyzm i dbałość o dobro wspólne. Ludzi dla których najważniejszy jest interes partyjny i zapewnienie synekur zaufanym działaczom. Ludzi których cechuje buta i chęć władzy absolutnej.

 

Niestety, jedynym rozwiązaniem w obecnej kadencji Rady Powiatu zdominowanej przez jedną partię (m. in. poprzez działania obecnego Wicestarosty, który zachęcony posadą bezpośrednio po wyborach zmienił barwy partyjne) może okazać się referendum w sprawie odwołania całej Rady.
Okazuje się, że wybrane przez nas osoby już w rok po objęciu swych stanowisk zapomniały o swej misji i zajeły się lokalnymi brudnymi rozgrywkami.

 

Niech Wasz podpis pod tą petycją będzie pierwszym aktem naszej wspólnej akcji. Być może otworzy to niektórym oczy i pozwoli to wrócić naszemu powiatowi do normalności!


Radosław Wieloch    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Radosław Wieloch do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook