PETYCJA w sprawie organizacji komunikacji autobusowej z Siedlca w kierunku pętli na ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu

My, niżej podpisani mieszkańcy Siedlca i miejscowości okolicznych, zwracamy się z prośbą o uruchomienie komunikacji autobusowej w kierunku pętli na ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu.

 

Obecnie czas podróży łączonej szynobusem relacji Trzebnica – Wrocław Psie Pole, dalej komunikacja autobusową i pieszo trwa około 90 minut, co przy odległości jedynie 11 km jest bardzo zniechęcające do wyboru tego typu transportu.

 

Warto nadmienić, że czas przejazdu samochodem tego odcinka wynosi 13 minut, biorąc pod uwagę zatrzymywanie się na przystankach, autobus potrzebowałby około 30 minut aby dowieźć podróżnych.

 

Obecnie realizowany transport autobusowy linii 936, pokrywa się z trasą przejazdu szynobusu relacji Trzebnica – Wrocław Psie Pole. Uważamy, że znacznie bardziej potrzebne będzie połączenie w kierunku pętli na ulicy Kamieńskiego.

 

Na uruchomieniu tej linii skorzystają nie tylko pracownicy zakładów zlokalizowanych w okolicy, ale także dojeżdżający do linii tramwajowej a także nasi seniorzy czy osoby schorowane, które zostaną dowiezione pod same bramy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

 

Liczymy ma zrozumienie naszej prośby.


siedlec trzebnicki    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam siedlec trzebnicki do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook