Petycja w sprawie poprawy jakości sygnału telefonii komórkowej w miejscowościach Celiny, Korzenno, Smyków, Papiernia, Głuchów, Lasy Głuchów, Rudki, Drugnia i okolicach.

Szanowni mieszkańcy, wiek XXI to rozwój technologii i poprawa mobilności oraz równy dostęp do usług świadczonych przy wykorzystaniu naajnowocześniejszych technologii. Niestety, my mieszkańcy miejscowości wymienionych w tytule petycji z powodu słabej jakości sygnału GSM w telefonach komórkowych nie możemy korzystać z wielu usług oferowanych nie tylko przez prywatne podmioty ale również przez administrację samorządową czy państwową. 

Z powodu fatelnago zasięgu nie możemy:

ROZMAWIAĆ PRZEZ TELEFON, SKORZYSTAĆ Z E-PORADY, ZDALNIE PRACOWAĆ, UCZYĆ SIĘ ON-LINE, WEZWAĆ POGOTOWIA, POLICJI, STRAŻY POŻARNEJ, PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, KORZYSTAĆ Z WIELU INNYCH ASPEKTÓW  WYNIKAJĄCYCH Z NORMALNEGO ZASIĘGU GSM !!!

Dlatego zwracam się do WAS z prośbą o złożenie podpisu pod petycją, która pozwoli nam na podjęcie dalszych kroków, które skutkować będą poprawą zasięgu GSM w naszych miejscowościach. Byśmy w końcu nie byli wykluczeni cyfrowo a nasze miejscowości przestały być białymi plamami. 

KAŻDY PODPIS JES WAŻNY !!!!!

 

smartphone1.jpg

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paweł Gratka do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...