Petycja w sprawie wsparcia osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

Niezależnie od tego, jak bardzo różnimy się w sferze poglądów i preferencji politycznych, łączy nas podstawowa wrażliwość na nieszczęście konkretnego człowieka i elementarne poczucie sprawiedliwości społecznej.

Kierując się tymi przesłankami, uważamy, że osoby niepełnosprawne i ich rodzice zasługują na dużo więcej ze strony naszego państwa oraz - od każdego z nas z osobna.

Jako obywatele i podatnicy domagamy się zatem od władz RP, aby dokonały odpowiednich korekt w budżecie i planach rozwojowych oraz przeznaczyły odpowiednie środki na istotne wsparcie tej grupy osób. 

Uważamy, że jest to zadanie ważniejsze od przekopania Mierzei Wiślanej, budowy superlotniska czy tempa poprawy jakości życia nas wszystkich, którym życie ułożyło się lepiej.

Fot._Sławomir_Kamiński_Agencja_Gazeta_1.jpg


Krzysztof Jaszczołt    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook