PETYCJA ws. sprzeciwu wobec planowanych zmian komunikacyjnych w dzielnicy Skiereszewo w Gnieźnie

Projektowana przez Urząd Miasta Gniezna przebudowa układu komunikacyjnego w dzielnicy Skiereszewo przewiduje budowę nowej ulicy Kozala i zamknięcie wlotu do ul. Bluszczowej z ulicy Poznańskiej.

Miasto dotąd nie porozumiało się z zarządcą drogi wojewódzkiej w sprawie pozostawienia możliwości wjazdu i wyjazdu w ulicę Bluszczową. Projekt, jak i koncepcja układu komunikacyjnego, nie były konsultowane z mieszkańcami i Radą Osiedla Skiereszewo.

W konsekwencji takie rozwiązanie spowoduje znaczne pogorszenie dojazdu dla mieszkańców i przedsiębiorców wielu ulic, jak również zwiększy natężenie ruchu na ul. Swarzędzkiej i Orzeszkowej.

 

Sprzeciwiamy się:

- zamknięciu ul. Bluszczowej,

- zmianom komunikacyjnym bez analizy skutków dla całej dzielnicy,

- braku konsultacji z mieszkańcami,

- braku konsultacji z Radą Osiedla Skiereszewo.

 

Mieszkańcy.

 

adccdfa1fb1d20ed3f943d529fee9dce_XL.jpgbb54e537fc127809f2e682fa2ed0b40b_XL.jpgkozala_droga_koncepcja2.jpg

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz Dzionek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )