Podwyżki dla radnych? przeznaczmy te pieniądze na SCHRONISKO!!!

W odpowiedzi na uchwałę RADY MIASTA i zarządzeniu radnych o podwyżkach diet, my mieszkańcy nie pozostaniemy bierni!

Jak każdy chyba wie, liczba radnych zmniejszyła się z 21 do 15, co powinno skutkować zmniejszeniem środków przeznaczonych na diety radnych, jednak to nie nastało, w związku z czym radni uchwalili podwyżki w kwotach od 200-450 zł. Są to duże pieniądze, ale czy są to duże pieniądze dla osób zasiadających w radzie miasta? Szczerze w to wątpimy, z pewnością przekonani jesteśmy że wszyscy radni są w wystarczająco dobrej sytuacji finansowej, przez co w zupełności powinny im wystarczyć dotychczasowe diety.

Poprzednie diety były niższe, wiemy jednak że obniżenie diet będzie prawie nie możliwe i nawet jeśli by się udało nie zaowocuje to jakąś ogromną różnicą w budżecie miasta, dlatego właśnie PROSIMY I NAKŁANIAMY RADNYCH DO DOBROWOLNEGO ODSTĄPIENIA OD PODWYŻEK I PRZEKAZANIA TYCH KWOT NA PRZYTULISTKO DLA ZWIERZAT W PIONKACH.

W przytulisku na pewno przydadzą się kolejne boxy, karmy, środki czystości, szczepionki, remonty... dla radnych są to nie duże pieniądze a dla przytuliska będzie to duży postęp dziękii temu będziemy mogli pomóc zwierzakom, które tak bardzo wszyscy kochamy.

Przekazane podwyżki miały by charatker miesięczny (przez całą kadencje, a jeżeli tam pieniędzy będzie już wystarczająco, można zawsze zmienić obiekt w którym przyda sie pomoc finansowa)
Wszystko musiałoby zostać udokumentowane, byłaby to forma darowizny, przytulisko prezentuje na swojej stronie SPRAWOZDANIA FINASOWE w tych właśnie sprawozdaniach chcieli byśmy aby te darowizny były uwzględniane, aby każdy był pewien że w RADZIE MIASTA MAMY LUDZI Z TAK DUŻYMI I CIEPŁYMI SERCAMI KTÓRZY CHCĄ POMAGAĆ TYM NAJMNIEJSZYM I NAJUKOCHAŃSZYM!


Wychodzimy do wszystkich mieszkańców z prośbą o podpisanie petycji, która ma na celu nakłonienie radnych do ODDANIA PODWYŻEK NA RZECZ MIEJSKIEGO PRZYTULISKA DLA ZWIERZAT (SCHRONISKO).
PROSIMY - PODPISZ PETYCJE, ZAJMIE CI TO MNIEJ NIZ 2 MINUTY! WYSTARCZY IMIĘ, NAZWISKO ADRES ZAMIESZKANIA I ADRES E-MAIL !
PODAWAJCIE DALEJ, UDOSTĘPNIAJCIE, ROZSYŁAJCIE, POKAŻMY ŻE MY JAKO MIESZKAŃCY MAMY COŚ DO POWIEDZENIA W TYM MIEŚCIE !

 

 

TUTAJ WWW STRONA PRZYTULISKA 
http://www.toz.pionki.org.pl/

A TUTAJ FB 
https://www.facebook.com/PrzytuliskoDlaBezdomnychPsowPionki?fref=ts

LICZYMY NA WASZE PODPISY ! 


Dawid Sobol, Dominik Cybulski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Dawid Sobol, Dominik Cybulski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook