"POKEMON" W TELEWIZJI POLSAT!

TELEWIZJA POLSAT SP. Z O.O.

UL. OSTROBRAMSKA 77

04-175 Warszawa

 

"Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Telewizji Polsat o wyemitowanie sezonów Pokemon: "Indigo League", "The adventures in the Orange Islands", "The Johto Journeys" i w miarę możliwości następne sezony, które kilka lat temu były nadawane w Waszej stacji i cieszyły się ogromną popularnością. Zapewne nikt się nie spodziewał, że to "niepozorne" anime zdobędzie mnóstwo widzów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie!"

My, niżej podpisani zwracamy się w imieniu swoim, oraz pozostałych osób (do których ta petycja jeszcze nie dotarła) o ponowną emisję popularnego na całym świecie serialu animowanego "Pokemon". Największy sentyment do tego serialu mają zapewne osoby urodzone przede wszystkim na początku lat 90'. Można powiedzieć, że "wychowaliśmy się na "Pokemonach". Bohaterowie w/w. anime nauczyli nas tego, że nigdy nie należy się poddawać i ciągle walczyć, docenić swoich bliskich, przyjaciół, poza tym nauczyli nas także pokory wobec otaczającej nas przyrody i szacunku do innych stworzeń.

Jesteśmy wręcz przekonani, że ponowna emisja Pokemonów przypomni już wielu osobom słodki smak dzieciństwa. Najważniejsze jest to, żeby nasze dzieci również miały możliwość obejrzenia bajek, które oglądali ich... rodzice. W skrócie można napisać, że "Pokemony" łączą pokolenia. Na pewno dzięki wyemitowaniu w/w. serialu zdecydowanie podniesie oglądalność nie tylko u dzieci, ale też młodzieży, a nawet... dorosłych. W "dzisiejszych" bajkach jest za dużo agresji i przemocy co oddziałowuje w bardzo negatywnym stopniu na "nasze" dzieci. Jest to jeden z głównych powodów dlaczego postanowiliśmy złożyć petycję do Waszej telewizji. Wybraliśmy Waszą stację m.in. także dlatego, ponieważ w Waszym głównym kanale emitujecie dużo seriali animowanych i filmów familijnych.

Jeżeli Telewizja Polsat ma już ustaloną wiosenną ramówkę, to proponujemy, żeby "Pokemony" zostały wyemitowane przez kanały z grupy "Polskie Media S.A.", tj. TV 4, lub TV 6. Z tego co się orientuję Telewizja Polsat S.A. ściśle współpracuje z wymienionymi wcześniej stacjami - w związku z czym nie powinno być problemów z umieszczeniem w/w. anime. Tym bardziej, że w 2008 r. "Pokemony" były emitowane m.in. właśnie w TV 4.

P.S O dużym zainteresowaniu "Pokemonami" niech świadczy fakt, że istniejące gry (z nimi związane) cieszą się ogromną popularnością. Jedną z takich gier jest Pokelife.pl. Oto link do niej: http://poke-life.net/ Jak widać jest ok. 50.000 AKTYWNYCH użytkowników i ta liczba ciągle rośnie!

Prosimy o odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

 

Z poważaniem,

Twórca i administrator petycji, oraz niżej podpisane osoby.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN:

1. Wypełniamy petycję posługując się PRAWDZIWYMI danymi osobowymi.

2. Podpisujemy się tylko RAZ!

Każdy podpis powinien posiadać inny adres IP, jeżeli będzie on się powtarzał, to takie podpisy usunę. Liczy się jakość, a nie ilość podpisów.

 

 

UWAGA! ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO USUWANIA PODPISÓW NIEZGODNYCH Z WW. REGULAMINEM.

Administrator Petycji.