Polska Hokej Liga i Autentyczna Reprezentacja Polski w kolejnym wydaniu gry EA Sports NHL 22

Jako miłośnicy polskiego, ligowego i reprezentacyjnego hokeja na lodzie, a jednocześnie fani serii EA Sports NHL, zwracamy się z petycją o włączenie do grupy europejskich lig dostępnych w grze NHL - Polskiej Hokej Ligi, a także umożliwienie gry właściwie odwzorowaną reprezentacją narodową naszego kraju.

40.pngW serii NHL, pojawia się coraz więcej lig europejskich, a jedynym polskim akcentem były do tej pory pojedyncze drużyny, które dostępne były w ramach trybu Hokejowej Ligi Mistrzów oraz Reprezentacja Polski (której skład jednak był fikcyjny i w żaden sposób nie oddawał autentycznego składu naszej kadry).

Jako Kibice hokeja i odbiorcy gier EA Sports, wierzymy, że podobnie jak polska, piłkarska Ekstraklasa, która na dobre zawitała do grona lig dostępnych w serii gier EA Sports FIFA, nasza rodzima Polska Hokej Liga, mogłaby z powodzeniem funkcjonować w najlpszym hokejowym symulatorze na świecie.

Sądzimy, że pozwoliłoby to nie tylko promować nasz polski hokej na lodzie, lecz również pozwoliłoby EA Sports jeszcze bardziej wejść ze swoją serią hokejową na rynek polski, kóry należy postrzegać jako rynek nowych możliwości i nowych szans promocji produktu.

Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy przez jak najszersze grono, nie tylko graczy i miłośników e-sportu, lecz również Kibiców hokejowych, Zawodników, Trenerów, Sędziów, Zarządu PZHL i PHL, Działaczy sportowych, Prezesów klubów hokejowych, Dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych losem i promocją polskiego hokeja na lodzie.

Pokażmy, że jest nas wielu i niech nasz głos będzie słyszalny!

Czas pandemii pokazał, jak bardzo istotna jest obecność danej dyscypliny i danych rozgrywek w świecie e-sportu, sprawmy, by dysyplina i liga, która kochamy, pojawiła się w kochanej przez nas serii gier.

Wierzymy, że już kupując EA Sports NHL22 będziemy mogli rozegrać mecze w Polskiej Hokej Lidze.


Polska Hokej e-Liga    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Polska Hokej e-Liga do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...