Polski Interes Narodowy.

Petycja do Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Tytuł petycji: Polski Interes Narodowy

W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie, my, przedstawiciele Narodu Polskiego – zarówno, wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę  o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku, pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane, pragnąc na zawsze uchronić Polskę przed grabieżą, w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiemi Narodem, żądamy od najwyższego przedstawiciela Państwa Polskiego, Prezydenta Rzeczpospolitej wygłoszenia oficjalnego stanowiska w treści:

Jako Prezydent Rzeczpospolitej oświadczam, że Polska nie uznaje i nigdy nie zadośćuczyni roszczeniom majątkowym wynikających z tzw. mienia bezdziedzicznego.

Petycja_PIN_duża4.png

 


Krzysztof Szymczak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krzysztof Szymczak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )