Pomoc dla pracowników gastronomii w Skierniewicach

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o uruchomienie funduszu pomocy dla pracowników naszej branży w Skierniewicach.

W związku z sytuacją epidemiologiczną zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia naszych lokali.

Dla większości z nas jest to jedyne źródło dochodu.

Nasi pracownicy, barmanki, barmani, kelnerzy, kelnerki, kucharki i kucharze są wizytówką naszych lokali. To oni dbają o to, żeby goście byli zadowoleni, żeby produkty były odpowiednio przygotowane i podane. Naszą, jako właścicieli i managerów, odpowiedzialnością jest to żeby zadbać o pracowników i zapewnić im chociaż minimalną pomoc w tym trudnym dla wszystkich momencie.

Duża grupa ludzi została zupełnie pozbawiona dochodu, my w związku z tym, że również tego dochodu obecnie nie mamy, nie jesteśmy w stanie pomóc im bezpośrednio.

Biorąc pod uwagę ilość lokali gastronomicznych i rozrywkowych w naszym mieście, zdajemy sobie sprawę jak wielu osób obecna sytuacja dotyczy.

Na chwilę obecną nie ma żadnych planów rządowych dotyczących pomocy naszym pracownikom.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o stworzenie funduszu, który pokryje podstawowe potrzeby pracowników naszej branży.

Nasz wkład do budżetu miasta, w postaci podatków, akcyzy i innych opłat jest znaczący, pomóżmy tym, którzy na ten wkład pracują najciężej.


Bartek Binder Kwadrofonia    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Bartek Binder Kwadrofonia do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook