Powrót porodówki w szpitalu wojewódzkim Copernicus Gdańsk

  1. Zwracam się z prośbą o poparcie przywrócenia porodówki w Szpitalu wojewódzkim Copernicus w Gdańsku .Jest bardzo potrzebna  ponieważ udoskonalona po remoncie przyjmowała wiele kobiet do porodu z dosyć obszernego terenu ale i kobiet z bliższego rejonu.Gdy podpiszemy i wyrazimy swoją prośbę może uda się nam doprowadzić do zmiany decyzji.Zaspa i UCK nie radzą sobie z przyjmowaniem kobiet.Majac tak fajna duża porodówkę nie ma sensu odsyłanie kobiet do innych szpitali np Kartuzy Gdynia its itp.
  2. Zaspa i UCK nie radzą sobie z potrzebami kobiet do porodu i nie tylko.Gdzie jest sens jazdy do innego województwa ok100 km np do porodu jak duża porodówka jest tu na miejscu.Zlikwidowanie karetek dla ciężarnych do porodu już jest bzdura a teraz dojedź do szpitala oddalonego ładnych km i denerwuj się dodatkowo tym czy tam będzie miejsce i czy będę przyjęta.

Personel szpitala Copernicus na oddziałach położniczych jest wyspecjalizowany cierpliwy człowiek czuje się jak w domu odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu.Korzystala trzy razy z porodówki w Copernicus i nie wyobrażam sobie innego miejsca.Teraz dwie córki mają niedługo termin i widzę stres obawę czy urodzą w godnych warunkach bez przerzucania ze szpitala do szpitala a takich kobiet jest więcej i będzie .

Panie wojewodo nie może pan zamknąć całkiem naszej porodówki to nie jest zabawa w chowanego to jest poważna sprawa .Nalegamy na zmianę decyzji w tej sprawie z korzyścią dla ciezarnych


Agnieszka Żywek-Dospial    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Agnieszka Żywek-Dospial do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...