Protest przeciwko powstaniu w Sulechowie Inwestycji firmy Eurokey Recykling Limited Sp. z.o.o polegającej na przetwarzaniu i gromadzeniu odpadów.

13 czerwca 2018 r. Burmistrz Sulechowa Ignacy Odważny podpisał akt notarialny na sprzedaż nieruchomości w miejscowości Nowy Świat – gmina Sulechów (działka 119/17 objęta podstrefą KSSSE) z firmą Eurokey Recykling Limited Sp. z o. o. reprezentowaną przez Pana Muhammada Zubaira Bajwara. Okazało się, ze firma zajmuje się przetwarzaniem i gromadzeniem śmieci. Działalność tej firmy znana jest na terenie województwa lubuskiego. W Zielonej Górze w centrum miasta utworzyła kontrowersyjne składowisko śmieci, które spowodowało wielkie protesty. Firma ta próbowała prowadzić działalność w Międzyrzeczu jednak ze względu na protesty lokalnej społeczności transakcja nie doszła do skutku. Firma Eurokey Recykling Limited Sp. z o. o. zwozi odpady z całej UE na teren Polski gdzie je przetwarza i składuje.

Mieszkańcy Gminy Sulechów protestują przeciwko powstaniu takiej uciążliwej inwestycji na terenie sulechowskiej strefy ekonomicznej.


Wiesław Kołakowski - Społeczny Komitet Protestacyjny    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Wiesław Kołakowski - Społeczny Komitet Protestacyjny do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...