Petycja przeciwko decyzji o budowie dwóch 112m bloków na plaży w Miedzyzdrojach

Skandal i nieodwracalna w skutkach ingerencja w krajobraz i równowagę przyrodniczą Wyspy Wolin! Zgoda wydana przez władze Miedzyzdrojów deweloperowi Siemaszko na budowę dwóch 112 metrowych wieżowców na plaży, tuż przy granicy WPN.Miedzyzdroje.jpgMiedzyzdroje_2.jpgPo Gołębiewskim w Pobierowie kolejna tragiczna w skutkach inwestycja dewastująca najpiękniejszy fragment polskiego wybrzeża. Budynki o tej wysokości będą widoczne z każdego punktu Wyspy, zaburzą nie tylko tkankę miejską, ale także wprowadzą nieodwracalne zmiany krajobrazowe (przewyższając chronione klify), przyrodnicze i hydrologiczne.
Przyroda to dobro wspólne, własność publiczna i społeczna, którą zobowiązani jesteśmy chronić dla przyszłych pokoleń.
Udostepniajcie, podpisujcie, bo zmierzamy do scenariusza belgijskiego, czyli wybetonowanego wybrzeża na całej długości.
 

Miłośnicy Wyspy Wolin    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Miłośnicy Wyspy Wolin do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )