Przejście dla pieszych - ul. Wołkowyska, Gdańsk

Zwracamy się z prośbą o utworzenie przejścia dla pieszych przez jezdnię ulicy Nowej Wołkowyskiej w Gdańsku (działka nr 38/4 obręb 050) na wysokości istniejącej wysepki rozdzielającej jezdnie. Utworzenie przejścia w tym miejscu pozwoli znacząco skrócić drogę do pobliskiego przystanku autobusowego. Dodatkowo jak pokazuje doświadczenie, miejsce to jest już od dawna wykorzystywane przez pieszych do przechodzenia na drugą stronę jezdni, a utworzenie przejścia z pewnością wpłynie na ich bezpieczeństwo. Sama konstrukcja drogi w tym miejscu również wydaje się być idealnym miejscem do utworzenia przejścia z uwagi na istnienie wysepki rozdzielającej, która będzie mogła pełnić rolę azylu.

wołkowyska.jpg


Piotr Krzemiński    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Piotr Krzemiński do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )