Przywrócenie dr. Karoliny Klimaszewskiej- Adamus

27.10.2022                                         Tarnowskie GóryDo zarządu Luxarmed Tarnowskie Góry

 

PETYCJA

Składamy petycję o przywrócenie

dr Karoliny Klimaszewskiej-Adamus do

przychodni Luxarmed znajdującej się

przy ul. Kościelnej 30 

w Tarnowskich Górach - Strzybnicy


UZASADNIENIE

Zwracamy się do Zarządu LUXARMED z prośbą o przywrócenie lekarza pediatry Pani Karoliny Klimaszeskiej- Adamus do przychodni w Strzybnicy.
Dostęp do lekarza dziecięcego stał się mocno ograniczony, sytuacja kadrowa pogorszyła się, opiekunowie często, w razie pogorszenia stanu zdrowia podopiecznych muszą szukać alternatywy dla wymienionej placówki, a nie każdy ma taką możliwość.
My, niżej podpisani rodzice, rodziny oraz przyjaciele pacjentów domagamy się powrotu dr. Karoliny Klimaszewskiej-Adamus. Narzucenie de facto jednego lekarza, przyjmującego 5x w tygodniu jest dla nas niedopuszczalne. Chcemy mieć dostęp do kompetentnego, obytego pediatry.
Sprawa nie jest dla nas obojętna, a dobro i zdrowie naszych dzieci stanowi dla nas najwyszszą możliwą wartość, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, łącznie z odwoływaniem się do zaprzyjaźnionych mediów lokalnych.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Paulina Piecuch do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...