Skatepark w Żyrardowie

Szanowny Panie Prezydencie, w ostatnich latach można zaobserwować bardzo dynamiczny rozwój sportów ekstremalnych, w tym jazdy na hulajnodze i rowerach BMX. Sporty te przyciągają coraz szersze rzesze młodzieży, przy czym do uprawiania tych sportów niezbędne są specjalnie przygotowane place – skateparki.

W dzisiejszych czasach skatepark to miejsce aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży – miejsce gdzie można pojeździć, spędzić wolny czas i spotkać się z ludźmi podzielającymi podobną pasję. Niestety u nas w Żyrardowie nasz skatepark nie jest w najlepszym stanie i potrzebujemy lepszych ramp do rozwijania naszej pasji i robieniu coraz to lepszych trików. 

W związku z brakiem takiego miejsca chcielibyśmy przypomnieć o naszym wymarzonym skateparku. Od wielu lat się o niego staramy, a to niestety nie przynosi żadnych korzystnych skutków. 

inbound3116529294314352572.jpg

Jeśli ten skatepark jest już w dalekich zapomnieniach przychodzimy z drugim planem. W związku braku kilku potrzebnych nam ramp zwracamy się z prośbą o rozbudowanie naszego skateparku i dodaniu 2 przeszkód wyglądających mniej więcej jak w załączniku. Jesteśmy głęboko przekonani, iż prezydent Miasta przychyli się do naszej inicjatywy.

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszego pomysłu. 

Pozdrawiamy, cała społeczność skaterów :)

IMG_20210314_174125.jpgIMG_20210314_174113.jpg

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Wiktoria Dmitruk do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...