Wstrzymanie wycinki drzew w obrębie 225, małej puszczy bukowej w Tenczyńskim Parku Krajobrazowym w pobliżu Krakowa

Komentarze

#203

że to przekret, skoro takie zdrowe drzewo jest do wycinki

Anna Kózka (tychy, )

#210

Kocham Las Kleszczowski

Anna Baran-Wójcik (Kraków, )

#217

zależy mi na ekologii.

Marcin Błaszczyk (Kraków, )

#249

Jako mieszkaniec Krakowa sprzeciwiam się wycince drzew ponieważ bezpowrotnie utracone zostaną cenne krajobrazy, a także wycinka przyczyni się do pogorszenie powietrza w Krakowie.

Michał Kurcwald (Kraków, )

#263

Podpisuję bo klimat się ociepla - drzewa trzeba cenić.

Jacek Puchalski (wrocław, )

#268

zależy mi na faunie i florze w polsce

Przemek Gilewski (Szczecin, )

#284

Drzewa to skarb, a stare drzewa tym bardziej. Poza tym Kleszczów i cały tamten rejon Garbu Tenczyńskiego jest wciąż pięknie naturalny, więc warto go chronić.

Paweł Pilch (Kraków, )

#317

Kraków ma mało parków i każde zielone miejsce jest bezcenne, ludzie potrzebują czystego powietrza,a drzewa filtrują pył a zapylenie wsi w okolicach Krakowa jest momentami większe niż w samym centrum miasta Krakowa.

Krzysztof Dorynek (Olkusz, )

#333

Kocham przyrodę, piękne drzewa, proszę o pozostawienie tych dorodnych buków w spokoju. Mało wam, że płoną lasy na całej Ziemi?

Maria Królikowska (Szczecin, )

#334

Podpisuję, ponieważ nikt nam ludziom żyjącym dzisiaj nie dał prawa do niszczenia życia na ziemi, dziedzictwa naszych dzieci i wnuków. Już nie ma niewyczerpanego źródła natury. Teraz trzeba oszczędzać, chronić wszystko, niczego nie marnować. Czystą wodę, powietrze, zieleń, zwierzęta ,żywność, innych ludzi.

Maria Dziuba-Filipowicz (Kraków, )

#343

Podpisuję ponieważ trwa kolejny rok wyniszczajaca wycinka drzew na obszarze Małopolski dyktowana rabunkowa gospodarka leśną którą już piąty rok z rzędu, na obrzasze lasów państwowych, które są wspólnym dobrem wszystkich Polaków i przyszłych pokoleń. Niestety nasilajace się huraganowe wiatry i okresy Susz na obszarze Polski nie pozwolą na regenerację lasów. Dzisiaj należy chronić każde drzewo dla naszych dzieci.

Barbara Solak-Zakrzewska (Kraków , )

#348

Proszę przestancie niszczyć świat. Jest tylko jeden

Elżbieta Tulińska (Warszawa , )

#358

Magdalena Bobrowska

Magdalena Bobrowska (Kraków, )

#382

Nie wyrażam zgody na wycinkę drzew

Maria Flur (Krakow, )

#389

W lasach wokół aglomeracji, będących miejscem odpoczynku dla okolicznych mieszkańców, społeczne i przyrodnicze funkcje lasu powinny dominować nad pozyskaniem drewna. Drzewom o wymiarach pomnikowych należy się ochrona!

Marcin Krzyżański (Kraków, )

#393

Powstrzymajmy to szaleństwo niszczenia przyrody, która tak jest nam potrzebna!

Tomasz Fiszer (Krakow, )

#395

Podpisuję, ponieważ spędzałam w tych uroczyskach niegdyś sporo dobrego czasu. Nie wyobrażam sobie, by miejsce to miało zniknąć. Solidaryzuję się z Działaczkami całym sercem.

Aleksandra Górska (Targanice, )