Skwer Praw Kobiet w Miliczu

My, niżej podpisani członkowie i sympatycy stowarzyszenia „Myślmy” oraz wszyscy, którym na sercu leżą Prawa Kobiet, występujemy z inicjatywą nadania nazwy nienazwanemu dotąd miejscu przed Urzędem Miejskim w Miliczu pomiędzy ulicami Trzebnicką a Dworcową nazwy, która brzmiałaby „skwer Praw Kobiet”.

Nazwanie administracyjnie centralnego miejsca w Miliczu, bo przed Urzędem Miejskim – siedzibą władz samorządowych gminy Milicz – skwerem Praw Kobiet wskazywałoby na to, jak ważne jest dla samorządu milickiego – jego władz i mieszkańców – przestrzeganie wolności oraz swobód prawnych i obywatelskich nie tylko mieszkanek gminy Milicz, a także Polek i kobiet całego świata, oraz stałe poszerzanie tych wolności, praw i swobód aż do całkowitego zrównania ich z prawami mężczyzn.

W związku z powyższym prosimy o przedłożenie Radzie Miejskiej w Miliczu stosownej uchwały w najbliższym możliwym terminie. Uroczystość nadania nazwy Praw Kobiet mogłaby uświetnić obchody majowego Święta Samorządu Terytorialnego lub rocznicy 4 Czerwca.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: https://www.facebook.com/myslmy
Ptasi_Trakt_rzezby_przy_UMiG_Milicz_6090809.jpg

138825776_101295468622258_5345877526578628046_o.png


Daniel Misiek, Stowarzyszenie "Myślmy"    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Daniel Misiek, Stowarzyszenie "Myślmy" do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...