Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie- remont!

Zwracamy się do STAROSTWA POWIATOWEGO W ŻYRARDOWIE o rozpoczęcie obiecanego remontu placówki SOSW.

W od lat nieodnawianej i nieremontowanej szkole uczą się nasze niepełnosprawne dzieci.

Szkoła straszy wnętrzem, boazerią i lamperią z zamierzchłej przeszłości, zużytym gumolitem oraz zapychającymi się rurami w łazienkach na piętrze, co wiąże  się z przykrym zapachem.

Od kilku lat słyszymy o planowanym remoncie, który z każdym rokiem jest dla nas rodziców coraz mniej realny. Jest to jedna z najbrzydszych i najbardziej zniszczonych zębem czasu szkoła powiatowa. Uczniami placówki są osoby niepełnosprawne, również ruchowo, potrzebujące szczególnych warunków do nauki, mimo to są one niewidoczne a ich potrzeby odraczane. W szkole brakuje windy a droga na stołówkę prowadzi po schodach. Zaistniała sytuacja również dla rodziców jest tudna, widzimy w jakich  warunkach przebywają nasze dzieci i wiemy, że brakuje nam możliwości zmiany tej sytuacji. Prosimy więc organ nadzorczy o podjęcie działań celem poprawy warunków w placówce.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Renata do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook