Sprzeciw w sprawie sprzedaży terenu tzw. parku kolejowego przy ul. Okrzei

My, niżej podpisani sprzeciwiamy się sprzedaży naszej wspólnej gminnej własności, jaką są dwie działki terenu tzw. parku kolejowego o powierzchni 4983 i 5305 m kw., znajdujące się przy ul. Okrzei w Wyszkowie.

Wspomniany teren jest naturalnym zapleczem wyszkowskiego dworca kolejowego oraz zielonym terenem rekreacyjnym dla mieszkańców rozległego pobliskiego osiedla bloków. W wypadku jego sprzedaży te funkcje zostaną utracone, a w ich miejsce powstanie przestrzeń usługowa, której jest pod dostatkiem w pozostałych, także pobliskich, rejonach miasta.

W związku z powyższym, zwracamy się do burmistrza Wyszkowa o odstąpienie od zamiaru sprzedaży wspomnianego terenu, a w razie jego niezastosowania się do naszej prośby, do wyszkowskiej Rady Miejskiej o niewyrażenie zgody na tę sprzedaż.         


Z kroniki wyszkowskiego dziadostwa    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Z kroniki wyszkowskiego dziadostwa do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...