SZCZECIN pozew zbiorowy przeciwko PGE GiEK S.A. Zespół Elektrowni Dolna Odra

pozew.jpg

Jest ciepło, ale to zasługa temperatury na zewnątrz, a nie PGE. W Szczecinie wciąż nie udaje się utrzymać właściwych parametrów ciepła. Gazeta Wyborcza zdementowała informacje o naprawie układu ciepłowniczego w drugim bloku. Z tego wynika, że Elektrociepłownia Pomorzany w dalszym ciągu nie pracuje prawidłowo. Przyczyny awarii do dzisiaj niewyjaśniono, pomimo zaangażowania specjalistów z całej Polski.  W rzeczywistości oczekiwano na zewnętrzne temperatury niewymuszające obciążenia systemu. Brak stabilności prac i dostaw ciepła do odbiorców jak i wprowadzanie opinii publicznej w błąd budzi niepokój mieszkańców.  

W listopadzie 2020 r. Ryszard Wasiłek Wiceprezes Polskiej Grupy Energetycznej zapewniał, że dwie elektrociepłownie PGE doskonale dają sobie radę w zapewnieniu zapotrzebowania na lewobrzeżną część Szczecina.Dlatego też my mieszkańcy Szczecina mając pełną świadomość społeczną czujemy się oszukani przez PGE. Będziemy dochodzić swoich roszczeń w sposób zbiorowy przeciwko PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. – Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra. Tylko w ten sposób jako konsumenci mamy szansę na walkę w dochodzeniu swoich praw.  Jesteśmy w trakcie oceny wysokości roszczenia. Jeżeli w lutym ograniczono Wam dostawy ciepła podpiszcie i udostępnijcie petycję.  


Tomasz Grudziński    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Tomasz Grudziński do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...