TAK dla przejścia dla pieszych na rogu ulic Francesco Nullo i Francesco Nullo boczna w Krakowie.

My mieszkańcy dzielnicy Grzegórzki, rodzice i dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 38 apelujemy do Zarządu Dróg Miasta Krakowa o przywrócenie przejścia dla pieszych na rogu ulic Francesco Nullo i Francesco Nullo bocznej. Postulujemy o rozwiązanie polegające na wydłużeniu zakresu wyniesienia drogi w stronę ulicy Mogilskiej tak, aby strefa przejścia pieszego była poza obszarem skrzyżowania ulicy Francesco Nullo z bocznymi wyjazdami. Oznakowanie pionowe i poziome oraz oświetlenie przejścia zapewni bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi, a szczególnie dzieci.  Utworzenie przejścia dla pieszych uważamy za konieczne, gdyż ruch na ulicy jest znacznie zwiększony w skutek powstałej nowej zabudowy osiedla. W niedalekiej odległości znajduje się szkoła oraz Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy,dzieci korzystają z przejścia także po zmroku. Oznakowane przejście dla pieszych funkcjonowało do czasu wybudowania kolejnych budynków osiedla Grzegórzki Park. Wówczas zlikwidowano oznakowane przejście dla pieszych. Apelujemy o przywrócenie bezpieczeństwa na ulicy Francesco Nullo !LOKALIZACJA_PRZEJŚCIA.jpgIMG_6026.jpgIMG_6024.jpg


Agnieszka Laskowska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Agnieszka Laskowska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...