Tor Gokartowy w Tomaszowie Mazowieckim

NJTM_czarny.png

EUROPEJSKA LIGA KARTINGOWA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM? TO MOŻLIWE!

Nasze stowarzyszenie podjęło kroki w kierunku utworzenia w Tomaszowie Mazowieckim toru gokartowego z parkiem maszyn o napędzie elektrycznym. Byłby to jeden z największych torów tego typu w Polsce. Plusem gokartów elektrycznych jest na pewno moment startu – gokarty elektryczne dysponują pełną mocą od razu po naciśnięciu pedału przyspieszenia. Topowe maszyny tego typu bez ograniczników potrafią rozwinąć prędkość 100km/h w nieco ponad 3 sekundy!!! Oprócz niesamowitego przyspieszenia, gokarty elektryczne mają również inne zalety - posiadają bieg wsteczny, są przystosowane dla osób niepełnosprawnych, nie emitują spalin i są bardzo ciche - z możliwością emitowania cyfrowego dźwięku rasowych silników.

Ustalona w wyniku rozmów powierzchnia zaadaptowanej infrastruktury o wymiarach 44x133 metry umożliwi stworzenie jednej z najdłuższych nitek gokartowych w Europie.

Ostatnie rozmowy zaowocowały podjęciem już konkretnych kroków, zmierzających do rozpoczęcia prac przygotowawczych oraz symulacji finansowych. 

Zwracamy się do was z prośbą o podpisanie petycji jako załącznika motywacyjnego pokazującego zapotrzebowanie na taki obiekt. 

W niedalekiej przyszłości uchylimy rąbka tajemnicy nad czym pracujemy!

GOKARTY.png

Zrzut_ekranu_2022-11-22_o_14.36_.52_.png

 


Stowarzyszenie Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Stowarzyszenie Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...