Udostępnienie terenu Klubu Sportowego Skra Warszawa sportowcom-amatorom

Teren Robotniczego Klubu Sportowego Skra Warszawa na granicy Ochoty i Mokotowa to od lat mekka nie tylko sportowców zawodowych, ale i sportowców-amatorów.
Ludzie uprawiający bieganie, lekkoatletykę, sztuki walki czy po prostu potrzebujący aktywności fizycznej na otwartej przestrzeni od wielu lat korzystają z tego miejsca. Przez cały rok, niezależnie od pory roku, dnia czy warunków pogodowych. Bieżnia i urządzenia lekkoatletyczne czynią teren Skry znacznie bardziej odpowiednim miejscem do uprawiania sportu niż pobliskie Pole Mokotowskie. Ponadto teren Skry zapewnia pozytywną izolację od ludzi i zgiełku pobliskich ulic. 

Cieszy nas, że władze Warszawy zapowiadają odbudowę i rewitalizację terenu Skry. Ale chcielibyśmy, aby- niezależnie od tych planów i ich realizacji- teren pozostał otwarty i dostępny dla wszystkich do rozpoczęcia prac. Taki, jakim był przez lata.

Wnioskujemy do władz Warszawy o natychmiastowe, ponowne otwarcie terenu Skry i udostępnienie go ludziom amatorsko uprawiającym sport.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Adam Rogowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...