Ustanowienie strefy zamieszkania i postawienie znaku D-41 na ulicy Waniliowej od skrzyżowania z ulicą Kminkową

Drodzy mieszkańcy Lipy Piotrowskiej,

Zwracam się z prośbą o poparcie w zakresie ustanowienia strefy zmiaszkania na ulicy Waniliowej od skrzyżowania z ulicą Kminkową, do końca jej długości. Strefą zamieszkania powinny zostać objęte również ulice przylegające Czarnuszkowa i Gorczycowa.

Uzadanienie:

1. Waniliowa od skrzyżowania z Kminkową jest ulicą ślepą i służy jedynie do dojazdu do posesji. Oznacza to, że odcinek ten wykorzystują tylko mieszkańcy.

2. Wszystkie posesje mają wyznaczone miejsca parkingowe, na których mieszkańcy mogą pozostawić swoje pojazdy.

3. Wzdłuż Waniliowej jest kilka wjazdów na parkingi lub garaże podziemne, które są zastawione przez nieprawidłowo zaparkowane pojazdy. 

4. Według zarządcy drogi kierowcy powinni ograniczyć swoją prędkość oraz zachować szczególną ostrożność, o czym świadczą wybudowane progi zwalniające na ulicy Waniliowej i do niej przylegających.

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook