Utworzenie cmentarza dla zwierząt

Szanowny Panie Prezydencie i Radni Grudziądza,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o założenie cmentarza dla zwierząt w naszym mieście. Pomysł ten wynika z potrzeby stworzenia odpowiedniego miejsca, gdzie właściciele zwierząt będą mogli godnie pochować swoich pupili oraz uczcić ich pamięć.

Obecnie nie istnieje w naszym mieście dedykowane miejsce dla pochówku zwierząt. Wielu właścicieli musi pogrzebać swoich zwierzęcych przyjaciół w ogrodach czy lasach, co nie jest odpowiednie i zgodne z przepisami. Wielu mieszkańców nie ma możliwości zorganizowania pochówku ukochanego przyjaciela w odległym o kilkadziesiąt kilometrów Toruniu czy Gdańsku. Brak cmentarza dla zwierząt stanowi więc poważny problem dla ludzi, którzy chcieliby pożegnać swoje czworonogi w sposób odpowiedni i szanujący ich pamięć.

Założenie cmentarza dla zwierząt to również krok w kierunku promocji odpowiedzialności wobec zwierząt oraz budowania świadomości społecznej na temat znaczenia przywiązania do naszych pupili. Taka inwestycja stanowiłaby wyraz szacunku dla zwierząt oraz wsparcia dla ich właścicieli w trudnych chwilach pożegnania.

Zwracamy się zatem do Państwa z gorącą prośbą o podjęcie działań w celu założenia cmentarza dla zwierząt w naszym mieście. Jesteśmy pewni, że taka inwestycja spotkałaby się z uznaniem i poparciem lokalnej społeczności oraz przyczyniłaby się do poprawy warunków życia zwierząt oraz ich właścicieli.

Dziękujemy za uwagę i serdecznie zapraszamy do dyskusji na temat tej istotnej kwestii.

Z wyrazami szacunku

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Anna Goszka będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...