Wprowadzenie regularnych linii autobusowych między Olkuszem(przystanek supersam, a Krakowem Bronowicami)

Zwracamy się do Wojewody Małopolskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa oraz włodarzy gmin na drodze krajowej 94, o możliwość uruchomienia linii autobusowej kursującej od Olkusza (np. przystanku Supersam), do Krakowa (Bronowic), dzięki której mieszkańcy północnej części województwa Małopolskiego będą mieli możliwość dojazdu do miejsca pracy czy nauki na dogodnych warunkach, łącznie z możliwością zakupu biletu miesięcznego oraz biletów ulgowych. Uruchomienia linii w szczególności w tygodniu w godzinach porannych oraz popołudniowych wpłynie również pozytywnie na przepustowość w/w DK94. Wymagamy rozważenia wprowadzenia takiej możliwości. Z poważaniem mieszkańcy północnej Małopolski dojeżdżający do centrum naszego województwa.


Mateusz Kamionka (Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży Olkuskiej "SIMO")    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Mateusz Kamionka (Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży Olkuskiej "SIMO") do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook