Wsparcie dla rozwoju DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ w Czarnogórze

Podpisując tę ​​petycję, wspierasz promocję i rozwój DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ poprzez wykorzystanie osiągnięć nowoczesnej technologii.

Podpisując ją, nie zostajesz członkiem ani sympatykiem żadnej partii.

Naszym celem jest zmniejszanie barier politycznych i wszelkich innych barier w dialogu między ludźmi, poprzez tworzenie i działalność platformy pozarządowej.  

Jesteśmy Stowarzyszeniem, którego cele to:

1. Promocja Demokracji Bezpośredniej

2. Promocja dialogu społecznego

3. Promocja transparentności wszystkich instytucji publicznych  

Chcemy zjednoczyć wszystkich, którzy są niezadowoleni z obecnego stanu politycznego w Czarnogórze, sprawić, że ich głos będzie usłyszany, a tym samym stworzyć siłę, która sprosta każdemu wyzwaniu, z poszanowaniem wspólnego dobra.

Wszyscy ludzie dobrej woli, niezależnie od ich poglądów politycznych, wyznania religijnego, czy jakiejkolwiek innej przynaleźności, będą mieli możliwość proponowania wszelkich treści i uczestnictwa w działaniach, którymi będziemy się zajmować publicznie.

Zapraszamy, abyś włączył się aktywnie i bezpośrednio w życie publiczne na rzecz naszego społeczeństwa, swoim działaniem, sugestiami oraz krytyką.

  Poczta internetowa: direktnademokratija.me@gmail.com

Wkrótce prezentacja internetowa: www.direktnademokratija.me

Uczyńmy Czarnogórę piękniejszym miejscem do życia, dla nas WSZYSTKICH!


Др Борислав Ђуришић    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Др Борислав Ђуришић do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...