Wybudowanie przejścia podziemnego na wysokości ulicy Podolskiej Warszawa, w ramach remontu linii kolejowej W-Wa Wschodnia-Wawer.

 Do PKP PLK Warszawa

 

 My, niżej podpisani mieszkańcy Pragi i nie tylko sygnatariusze tej petycji, zwracamy się z prośbą do PKP PLK o wybudowanie bezpiecznego przejścia podziemnego ( wzorem wybudowanego przejścia na wysokości ulicy Namysłowskiej Warszawa).

Na chwilę obecną pomimo ustawienia tablic ostrzegawczych w/w miejscu ,przejście przez tory do parku Olszynka Grochowska jest zabronione.Gdyby nie korzystać z tego nielegalnego,niebezpiecznego przejścia to dojście do parku trwało by 30 minut i przy odległośći około 2 km.   Z tego nielegalnego przejścia ,pomimo zagrożenia katastofą korzysta kilkaset jak nie kilka tysięcy spacerowiczów , chcących odpocząć w zaciszu parku.

Uważamy że wybudowanie w ramach remontu trasy kolejowej na obecnym etapie przetargu jest wysoce zasadne ,aby nie realizoać takiej inwestycji już po remoncie. 

Bardzo prosimy , nie odbierajcie nam mieszkańcom jednej z formy odpoczynku jakż daje park Olszynka Grochowska. 


Grzegorz Cięgotura    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Grzegorz Cięgotura do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook