Zadaszony SKATE PARK Zielona Góra

DO

Władze miasta Zielona Góra

 

 

 

Zadaszony Skate Park w Zielonej Górze!!!!!!!

 

My, niżej podpisani sygnatariusze tej petycji, zwracamy się z prośbą do władz miasta Zielona Góra o wybudowanie zadaszonego Skate parku w naszym mieście.

Mówimy tu o stworzeniu obiektu zadaszonego, z którego mogliby korzystać wszyscy ludzie jeżdżący na deskorolkach, rolkach, hulajnogach, rowerach mtb i bmx itp. przez cały rok.

Może to być odpłatny skate park ,wtedy można by też było stworzyć dodatkowe miejsca pracy i misto by zarobiło.

Na terenie obiektu mogły by sie znajdować budki gastronomiczne,lekcje nauki jazdy np. na hulajnodze czy desce a nawet nauka tańca typu hip hop.

Co prawda w Zielonej Górze ,mamy skate parki jednak jeśli pada deszcz czy jest zima młodzież już nie ma gdzie się podziać i rozwijać swoich pasji.

Zielona Góra jest prężnie rozwijającym sie miastem dlatego pomyślmy tez o młodzieży i zróbmy im miejsce gdzie będą mogli kulturalnie rozwijać swoje pasje a nie błąkać sie po ulicach.

Zróbmy zadaszony skate park z prawdziwego zdażenia gdzie będą go odwiedzali zainteresowani tym hobby z innych miast.

Liczymy na to, że nasza petycja oraz akcje podejmowane na rzecz rozwoju infrastruktury skateparkowej w Zielonej Górze zostanie zauważona przez Państwa i potraktowana z należytą uwagą.

Mamy nadzieję, że dostrzeżecie Państwo szansę dla naszego miasta, jakie wiążą się z wybudowaniem skateparku na wysokim poziomie który będzie czynny cały rok. My niżej podpisani możemy zorganizować na ten cel częściową zbiórke pieniężną oraz zrobić projekt takiego skate parku. Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

 


Paulina Mroczkowska Wita    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paulina Mroczkowska Wita do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook