Zdelegalizować stowarzyszenie "Nigdy Więcej"

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o poparcie naszej petycji w sprawie zdelegalizowania stowarzyszenia "Nigdy Więcej". Stowarzyszenie to niedawno dopuściło się donosu na Szymona Marciniaka, szanowanego sędziego piłkarskiego, który miał być odpowiedzialny za prowadzenie finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Donos ten wynikał z faktu, iż Pan Marciniak uczestniczył w gali biznesowej organizowanej przez Sławomira Mentzena. Nie był to spęd polityczny, a Pan Szymon Marciniak w żaden sposób nie prezentował swoich politycznych poglądów. Każdy człowiek w swojej wolnej chwili ma prawo spędzać czas tak, jak uważa za stosowne, bez ingerencji czy oceny ze strony innych osób.

Naszym zdaniem, stowarzyszenie "Nigdy Więcej" przekroczyło granice swojej roli, podejmując nieuzasadnioną interwencję w prywatne życie sędziego Marciniaka. Decyzja UEFA o zmianie głównego sędziego finału mistrzostw została zainspirowana tym donosem, co stanowi wyraz nieakceptowalnej ingerencji w decyzje sędziów piłkarskich i naruszenie ich niezawisłości.

Apelujemy o zdelegalizowanie stowarzyszenia "Nigdy Więcej", ponieważ takie działania prowadzą do niezdrowej atmosfery podejrzeń, nagonki i ograniczenia wolności jednostki. Każdy człowiek ma prawo do prywatności i swobody wyboru, zwłaszcza w swoim czasie wolnym.

Dlatego prosimy Was o wsparcie naszej petycji, aby doprowadzić do zdelegalizowania stowarzyszenia "Nigdy Więcej" i przeciwdziałać naruszaniu prywatności oraz niesprawiedliwemu wpływowi na decyzje sportowe. Zapewnienie niezależności sędziów jest kluczowe dla uczciwości i równości w piłce nożnej, a także dla ochrony podstawowych praw i wolności każdego człowieka.

Dziękuję za Wasze wsparcie.

Z poważaniem, 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Hakuna do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...