Stop dla zmiany MPZP w Mirkowie

Pod Petycją "Stop dla zmiany MPZP w Mirkowie" podpisują się mieszkańcy Mirkowa oraz sąsiednich miejscowości, którzy nie wyrażają zgody na niekorzystne dla mieszkańców Mirkowa i całej Gminy Dlugoleka zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. 

W całej Gminie Długoleka jest wiele niewykorzystanych terenów przemysłowych i jako mieszkańcy Mirkowa i Gminy Długołeka nie zgadzamy się na dalsze uprzemysłowienie naszej okolicy. Zgodnie z obowiązującym MPZP w Mirkowie jest wiele niezagospodarowanych terenów przemysłowych i nie ma uzasadnienia, aby przekształcać kolejne działki.

Jednocześnie oczekujemy, że jakiekolwiek inwestycje będą uwzględniały przede wszystkim dobro mieszkańców oraz środowiska. Planowana zmiana MPZP Mirków X nie służy ani dobru mieszkańców Mirkowa, ani środowisku. Wręcz przeciwnie, niesie ze sobą duże ryzyko zanieczyszczenia środowiska zarówno emisjami zanieczyszczeń powietrza, światła oraz hałasu, a także zaburzeniem gospodarki wodnej w okolicy.

Podpisując petycję potwierdź swój podpis linkiem, który otrzymasz na e-mail.

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Zielony Mirków do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...