#AniJednejWięcej

ajw3.pngKancelaria Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej

do wiadomości posłanek: Iwona Michałek, Dominika Chorosińska, Elżbieta Płonka, Barbara Bartuś, Agata Woytyszek, Agnieszka Górska, Anna Maria Siarkowska, Małgorzata Janowska, Beata Mateusiak-Pielucha, Ewa Szymańska, Ewa Leniart, Teresa Pamuła, Gabriela Masłowska, Aleksandra Szczudło, Anna Milczanowska, Anna Cicholska, Teresa Hałas.

Szanowna Pani Posłanko!

Zwracamy się w liście otwartym z apelem o pełną solidarność ze wszystkimi polskimi kobietami. Chodzi o fundamentalne bezpieczeństwo kobiet w okresie rozrodczym, zwłaszcza od chwili poczęcia do porodu, o ich możliwość samodzielnego decydowania, kierowania się własnym sumieniem, odpowiedzialnością, rozumem i rozsądkiem.

Wniosek, który Pani podpisała jesienią 2019r. do Trybunału Konstytucyjnego sprowadził na kobiety tortury, niebezpieczeństwo utraty życia, strach i obawę przed ciążą, odebrał im szansę na szczęśliwe macierzyństwo. Decyzje, które Pani podejmuje w naszym imieniu, poprzez głosowanie lub podpis, wpływają na los wszystkich kobiet. Chcemy zwrócić uwagę, że nie wszystkie zgadzamy się z Pani decyzjami! Oby nigdy więcej nie wydarzyła się taka tragedia, jak śmierć Izy z Pszczyny oraz innych kobiet, których nazwisk jeszcze nie znamy.

Oby nigdy więcej takich decyzji w sprawie kobiet! Apelujemy, do Pani - kobiety, matki, posłanki, przedstawicielki kobiet, aby nie wypowiadała się Pani w naszym imieniu! Nie może być Pani naszym sumieniem!

KAŻDA Z NAS JEST ODPOWIEDZIALNA ZA SIEBIE, SWOJĄ RODZINĘ, SWOJE CIAŁO, SWOJE ŻYCIE, SWOJE SUMIENIE!


Kongres Kobiet Tomaszów Mazowiecki    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Kongres Kobiet Tomaszów Mazowiecki do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...