APEL W SPRAWIE DWORU W WADOWIE

Apelujemy o odrestaurowanie Dworu Badenich w Wadowie i przekazanie go na cele służące Krakowianom, a w szczególności mieszkańcom Wadowa. Proponowane przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie rozwiązanie – stworzenie w budynku Dworu domu weselnego – jest komercyjne i spowoduje, że z terenu Dworu będą mogli korzystać wyłącznie goście weselni, a dla mieszkańców Krakowa dostęp do parku będzie odpłatny lub całkowicie uniemożliwiony.

Dlatego też apelujemy o zrewitalizowanie budynku Dworu oraz stworzenie na terenie zabytkowego zespołu dworsko – parkowego miejsca otwartego i przyjaznego mieszkańcom, w którym realizowane byłyby cele oświatowe oraz kulturowe, np. jak proponują okoliczni mieszkańcy poprzez stworzenie w tym miejscu domu kultury wraz ze żłobkiem.

PODPISZ APEL POPARCIA!!!


Stowarzyszenie Przyjaciół Wadowa    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook