Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz


Gość

#551

2015-05-18 22:53

Nie zgadzam się na bierne obserwowanie poczynań myśliwych. Na podstawie obserwacji ludzie ci nie godni nosić miana myśliwych,ale morderców i kłusowników. Uważają się za panów tego co w lesie żyje. Nie przestrzegają żadnych praw dot. łowiectwa. Jedyne kryterium ich postępowania to zyski. Udział dzieci w polowaniach jest od dawna, to jedynie uprawomocnienie czegoś , co istnieje, a na co nikt nie zwraca uwagi. Za pieniądze może każdy zostać myśliwym. Zdrowie psychiczne i morale nikogo nie obchodzi, to czysta fikcja. Dawniej wspólnota myśliwska to była elita, o wysokim stopniu inteligencji, humanitaryzmu i moralności.

Gość

#552

2015-05-19 13:24

JESTEM PRZECIWNA ZABIJANI ZWIERZĄT NA OCZACH DZIECI NASTOLATKÓW BO TO ŻLE WPŁYWA NA ICH ROZWÓJ PSYCHICZNY

Gość

#553

2015-05-19 14:29

Jestem przeciwniczką polowań!!!Udział dzieci w polowaniach uważam za karygodny i niegodziwy.Rodziców ,którzy zezwalają na to należy poddać badaniom psychiatrycznym.

Gość

#554

2015-05-19 17:30

przeraża mnie uczenie dzieci znieczulicy i okrucieństwa
przeraża mnie to, z jaka łatwościa i uśmiechem odbieraja życie
Nestor

#555 Re:

2015-05-20 06:33

#2: Castor -  

 Uważasz, że mordowanie czujących istot trzeba czymś zastąpić? Lecz się


Gość

#556

2015-05-20 09:00

Jeśli nie nauczymy się szanować naszej przyrody i zycia istot z którymi dzielimy ten swiat, to wesprzemy już dzialajace mechanizmy, które wyeliminują nas z tej planety jako najbardziej szkodliwy gatunek na Ziemi. Dinozaury przeminely, kto powiedział, ze my mamy istnieć tu wiecznie ... . Poza tym dla mnie osobiście osoba zabijajaca inna istote dla przyjemności kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego i żadne naciągane argumenty myśliwych mnie nie przekonują - myśliwy nie funkcjonuje tak jak przyroda, która sama reguluje najlepiej stan pogłowia zwierzat.
Magdalena

#557

2015-05-20 10:13

No comments. Po prostu NIE ZABIJAJ!        NIE ZABIJAJ!       NIE ZABIJAJ!


Gość

#558

2015-05-20 12:58

Jestem wrażliwym człowiekiem i chcę wrażliwość w sobie rozwijać. Nie zgadzam się z bestialstwem myśliwych. Myśliwi !  Chcecie polować, czuć się jak pierwotni zdobywcy pożywienia ? Idźcie na zwierzynę z nożem lub ociosanym kamieniem. Nie dajecie tym żyjącym, czującym emocje, ból istotom żadnej szansy w konfrontacji z waszą strzelbą.

                                                                                                                           Rafał Murzynowski

sarna

#559

2015-05-20 15:45

Mysliwi to okrutni ludzie, nie poluja, bo sa glodni,a nawet maja nadmiar jedzenia. To jest jakas psychiczna wada, moga przeciez cwiczyc strzelanie na strzelnicach. Przydadza sie ich umiejetnosci w razie zagrozenia wojna. Dlatego sprobojmy, aby ich przesunac na strzelnice, niech tam wyżyja się.

Tamara

#560

2015-05-21 08:55

Nie zgadzam się na maltretowanie i zabijanie zwierząt. To nieludzkie zachowanie. Nadszedł czas, kiedy nie można udawać,że zło nie jest złem bo zawsze da się jakoś wytłumaczyć.


Gość

#561

2015-05-21 10:53

Może przebierzmy się w skóry i weźmy łuki bo taka jest podobno nasza Polska tradycja !!! Dziś dziecko uczestniczy w zabijaniu zwierzęcia, jutro zabija kogoś w rodzinie. Kiedyś mężczyźni chodzili na polowanie aby móc nakarmić rodzinę, dziś zabija się zwierzę tylko dla rozrywki gdyż jedzenia na rynku nie brakuje, przeciwnie jest nadprodukcja mięsa. Tak zachowuje się chore społeczeństwo, dla którego niepotrzebna śmierć zwierzęcia jest czymś normalnym.

Gość

#562

2015-05-21 11:59

Podpisałam tą petycję ponieważ:
- nie życzę sobie żeby polowano w obrębie mojej nieruchomości (rozległe obszary rolnicze, łąki, zalesienia, nieużytki, pola), (uprawy można chronić bez zabijania zwierząt).
- nie zgadzam się na oddawanie losu dzikiej zwierzyny żyjącej w naszym kraju, w ręce osobników (jakoś słowo "ludzie" nie przeszło mi przez gardło) którzy uważają zabijanie i zadawanie cierpienia za formę rekreacji i rozrywki.

Gość

#563

2015-05-21 14:04

Nie widzę potrzeby ani sensu łowiectwa dzikich zwierząt dla własnej i chorej przyjemności, mordowaniu zwierząt, one też chcą żyć.

Gość

#564

2015-05-21 16:29

Ponieważ nie chce by niewinne zwierzęta cierpiały tylko dlatego ze ktoś uwielbia polować i robi sobie z rozrywkę z czyjegoś cierpienia pozdrawian
Megi

#565

2015-05-21 16:58

To bardzo okrutne praktyki,które trzeba zastopować.Zwierzeta tez czuja ból strach i tez kochają,nie bądźmy obojętni.


Gość

#566

2015-05-22 02:08

mamy XXI wiek.to nie sredniowiecze,zeby mogły byc stosowane przez mysliwych tak niehumanitarne i odrazające praktyki jak np:szkolenie psów mysliwskich na zywych zwierzetach!Chrońmy nasze dzieci przed tymi "krwawymi widowiskami"jakimi sa polowania. To się musi skończyć!

Gość

#567

2015-05-22 05:29

Szlag mnie trafia na taki idiotyzm! Nie ma obecnie glodu wsrod pracownikow rzadaowych, maja za co i gdzie kupic absolutnie kazde jedzenie, w obec czego, polowanie zaczyna byc mordowaniem i to dla przyjemnosci. A to juz jest dewiacja, zarowna pierwotna jak i wtorna.

Gość

#568

2015-05-22 09:44

Zawsze byłam przeciwna zabijaniu bez potrzeby. Nie należy tego robić, tylko w przypadkuodstrzału zwierzęcia, które się męczy. To mogą robić uprawnieni leśnicy i nie mogą swoich uprawnień przekazywać komukolwiek innemu.

Gość

#569

2015-05-22 13:04

Stanowcze NIE! Myślistwo to nie zawód, to nie konieczność, to świadomy wybór i folga morderczym instynktom. Dlatego NIE dla ustawy o tak nieodpowiedzialnej treści!

Gość

#570

2015-05-22 16:00

Uważam, że obecnie mamy już tak mało zwierząt, że trzeba je chronić a nie zabijać .Czas nauczyć się żyć w zgodzie z naturą.To my zajęliśmy tereny zwierząt a nie one wkraczają na nasze terytorium. Ludzie są za bardzo zapatrzeni w siebie i swoje ego nie szanując zwierząt i przyrody.

Gość

#571

2015-05-22 17:42

Już samo polowanie jest nieludzkie i świadczy o barbarzyństwie, a co myśleć aby w tym brały udział dzieci? I dziwić się, że dla nich później zabić człowieka to tylko trochę krwi.....
polaczek892

#572

2015-05-22 20:22

Zdecydowałam się podpisać tę petycję ze względu na dobro zwierząt bo już nie mogę patrzeć na ich cierpienia.


Gość

#573

2015-05-22 21:19

Najwyższy czas sprzeciwić się absurdalnym rządom lobby myśliwskiego! Każde życie ma znaczenie i zasługuje na szacunek oraz ochronę! Walczmy w imieniu tych, którzy glosu nie mają!

Gość

#574

2015-05-22 21:56

Trzeba reagowac.Mlodziez nie powinna patrzec ani brac udzial w zabijaniu zwierzat.To wplywa bardzo negatywnie na psychike mlodego czlowieka.Trzrba uczyc empati w stosunku do zwierzat.Mlody czlowiek widzac doroslych zabijajacych zwierzeta,pojdzie w ich slady.Dorosli to wzorce zachowan dla mlodych.Wiem cos o tym .Pracuje w soc.psychiatri od wielu lat.

Gość

#575

2015-05-23 05:47

Ze wzgledu na istnienie klanów myśliwskich oraz dla bezpieczeństwa mojej rodziny gdyz w naszych okolicach jest pełno myśliwych.