Petycja przeprowadzenia referendum w Elblągu

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja przeprowadzenia referendum w Elblągu


Gość

#1

2015-06-02 16:13

Za bezpodstawny mandat papa

Gość

#2

2015-06-02 18:22

Ponieważ nie lubię pasożytnictwa.

Gość

#3

2015-06-03 01:32

bo straz miejska nie jest nam potrzebna w elblagu

Gość

#4

2015-06-03 04:48

Uważam, że Straż Miejska w Elblągu jest zbędna, jak żyję 22 lata widziałem ich tylko w samochodzie, albo na patrolu, nigdy podczas interwencji. Nie znam dokładnych danych, ale podejrzewam, że budżet miasta raczej na tym traci niż zyskuje, a nie są to małe kwoty raczej. Uzyskane pieniądze z tego celu można przekazać na rozwój miasta.

Gość

#5

2015-06-03 06:55

Straż miejska w Elblągu jest czymś w rodzaju placebo - są bo są, nic nie robią bo tak mogą. Zamiast pomagać ludziom służą urzędnikom za taksówki. Sami nie wnoszą NIC do ładu społecznego. Wręcz go burzą wśród młodzieży.

Gość

#6

2015-06-03 09:46

Będzie więcej pieniędzy dla radnych
Kokospoko

#7

2015-06-03 17:49

Straż Miejska w Elblągu powinna zniknąć. Leniwce w mundurkach nic nie robią. Ponoć pracują od 7 do 15 stej od poniedziałku do piątku. Ale...ich na mieście w terenie nie widać. Gdzie są ?A ...między innymi w godzinach pracy żrą pizzę w pizzerii "U BENKA", na ul.Traugutta. . Wyobrażcie sobie panstwo gdyby to straż Pożarna, Pogtowie lub Policja nie odebrała w weekend telefonu alarmowego , bo....mają wolne. Dobytek sie wam spali, złodziej ukradnie, ktoś umrze, bo...służby nie zadziałały bo...mają wlny weekend. To przykład. A straż Miejska w Elblągu nie podejmuje interwencji,Dzwoniąć na numer alarmowy 986 zawsze jakiś burak w mundurku odbierze i powie:"nie mamy patrolu w tej części miasta"," nie mamy czym dojechać". bp samochody straży miejskiej w Elblagu stoją na dziedzincu UM i wożą się nimi urzędasy, a to do domu prywatnie, a to zamiawiają żarcie.


Gość

#8

2015-06-04 10:02

Uważam że straż miejska powiela dziiałania Policji i to w najmniej wymaganych obszarach(parkowanie,picie alkoholu itp.)

Gość

#9

2015-06-04 17:20

Straż miejska w Elblągu to - arogancja i niekompetencja. Nasze podatki powinny być skierowane na bardziej pożyteczne cele a jest ich wiele.


Gość

#10

2015-06-04 18:57

Bo są zjebami szczególnie w Elblągu.

Gość

#11

2015-06-05 20:58

Mam dosyc nierobow po ukladach ktorzy woza dupy za nasza kase i nie wiecej tylko mandaty nabijaja gamonie

Gość

#12

2015-06-12 16:22

Ponieważ uwarzam że instytucja straży miejskiej w Elblągu to marnotrawienie publicznych pieniędzy których i tak nie ma.

Gość

#13

2015-06-13 20:35

wolność jest najważniejsza

Gość

#14

2015-06-14 12:15

mam złe doświadczenia ze Strażą Miejską, poprosiłam akurat przechodzących dwóch strażników aby zainterweniowali gdy obok mojego domu dwóch pijaczków raczyło się piwem, jeden z nich akurat sikał, straznicy podeszli acz niechętnie, powiedzieli że oni nie mogą tego stwierdzić bo pijaczki otwarte butelki zdążyli postawić pod murek a świeża mokra plama moczu to tez może nie oni....itd., następnie wylegitymowali MNIE a nie pijaczków, znacząco i dobitnie informując, że będę MUSIAŁA STAWIĆ SIĘ NA SPRAWIE, nie muszę chyba dodawać, że żadna sprawa nigdy się nie odbyła, od tego faktu minęły już 2 lata. Acha, a mieszkam na starówce, w tak reprezentacyjnej części miasta, gdzie takie epizody są na porządku dziennym gdyż ani Straż Miejska ani policja nie jest tym faktem szczególnie zaineresowana.