NIE likwidacji Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Sławnie


Gość

#1

2015-07-23 09:00

Ponieważ mam nadzieje urodzic jeszcze przynajmniej jedno dzieciątko na oddziale w Sławnie. Moim zdaniem personel jest świetny... Nie interesuje mnie łóżko na jakim mam leżeć.. ale opieka, a w Slawnie jest świetna !

Gość

#2

2015-07-23 09:36

Dla mnie jest to najlepszy oddział w  Sławnieńskim szpitalu! Nie ma co porównywać np. od.wewnetrznego- gdzie kto z niego wyjdzie moze grac w lotto. Obsługa świetna, personel bardzo uprzejmy. Nie wyobrazam sobie dojezdzac teraz np.do ustki czy koszalina aby urodzic kolejne dziecko!


Gość

#3

2015-07-23 10:20

Dwa razy rodziłam i wiem jaki to dobry oddział. Podpisze tyle razy ile będzie trzeba
nie likwidacji!!!

#4

2015-07-23 13:43

Likwidować tak świetny oddział?? Absurd!! tak wspaniałej opieki i życzliwości nigdy nie zaznałam jak na porodówce w Sławnie. W dzisiejszych czasach to bardzo cenne. Sprzety tez wazne ale nienajwazniejsze.


Gość

#5

2015-07-23 14:10

Mieszkam 9 km od Słupska. Wwe wrześniu moje malenstwo przyjdzie na swiat. Moglabym wybrac Ustke,ale porownujac opinie Slawna i Ustki nie mam watpliwosci ze chce rodzic w Slawnie.

Gość

#6 Nie!!!!!!!!!

2015-07-23 14:15

Co przeszkadza porodowka w slawnie osobom ktore chca ją zlikwidowac ? jak moze byc wyz demograficzny jak nie bedzie gdzie rodzic? czy przypadkiem osoby ktore chca zlikwidowac nie chca cofnac sie do sredniowiecza? 


Gość

#7

2015-07-23 15:27

W ubiegłym roku byłam pacjentką tego oddziału i na prawdę na opiekę nie można narzekać. Zamierzam mieć jeszcze dziecko za jakiś czas i chciałabym rodzić właśnie tu.

Gość

#8

2015-07-23 16:37

Rodziłam na tym oddziale dwa razy. Jestem bardzo zadowolona z fachowej i miłej obsługi.

Gość

#9

2015-07-23 17:20

Mam nadzieję że powstrzymamy decyzje i zbierzemy jak najwięcej podpisów ten odział jest nam bardzo potrzebny.

Gość

#10

2015-07-23 18:03

Niedługo to zaczną wszystko likwidować masakra jakaś ‼

Gość

#11

2015-07-23 18:16

Ten odział w slawnie jest potrzeby!

Gość

#12

2015-07-23 19:07

To jest jedyny oddział położniczy w okolicy, to skandal, żeby wogóle pomyśleć o zamknięciu.

Gość

#13

2015-07-23 19:48

Pan dyrektor krok po kroku próbuje zlikwidować nasz szpital?Jeżeli mój głos pomoże w czym kolwiek to nie zgadzam się z tym !Nie ma pieniędzy?Można rozszerzyć działalność rehabilitacyjna,unowocześnienie oddział położnictwo o pokoje dla pań ,które chciałyby mieć sale osobą/za dodadzą oplata/
...itd

Gość

#14

2015-07-24 06:01

Mieszkam w Koszalinie a mimo to leczę się świadomie w Sławnie! Powód jeden- doskonały personel, fachowy i kompetentny! Skandalem byłoby zlikwidować oddział gin-poł. w imię oszczędności
ewa

#15

2015-07-24 06:11

Mieszkam w Koszalinie a mimo to leczę się świadomie w Sławnie! Powód jeden- doskonały personel, fachowy i kompetentny! Skandalem byłoby zlikwidować oddział gin-poł. w imię oszczędności. Szpital ma zapewniać opiekę medyczną i a personel leczyć a nie zarabiać! Administracja, dyrekcja i włodarze winni są sytuacji a nie zatrudnieni na oddziale. Starzeje się społeczeństwo i żeby zachęcić skutecznie młodych ludzi, by chcieli rodzić i to rodzić na takich oddziałach jak w Sławnie - to najprościej zamknąć i stworzyć oddział dla geriatryków??!!! Czy ktoś się zastanawiał  zanim podjął taką decyzję? Pasn Dyrektor powinien szukać pieniędzy w inny sposób, od tego są władze powiatu, dotacje! Czy ktoś zadał sobie pytanie co z zatrudnieniem ? Czy w ten sposób ma się poprawuić sytuacja na lokalnym rynku pracy??? No chyba nie!!!!!


Gość

#16

2015-07-24 06:11

Szczerze mówiąc lekarze, za wiele mi nie pomogli na tym oddziale. Mój głos oddaję ze względu na pielęgniarki i położne, które tam pracują. Dziękuję dziewczyny. Trzymam, z całą moją rodziną, mocno kciuki za to, żebyście nie straciły pracy
ANKA

#17

2015-07-24 08:21

to jest chore co się dzieje mimo tego że nie mieszkam w sławnie wiem co to znaczy bo tam gdzie mieszkam też zabrali nam lekarzy ginekologów muszę dojeżdzać 17 km do lekarza.Urodziłam się w tym szpitalu 30 lat temu,walczcie bo jest o co, może wam się uda,jat to mówią nadzieja umiera ostatnia TRZYMAM KCIUKI


Gość

#18

2015-07-24 16:31

Świetny oddział. .. nie liczą się warunki Tylko ludzie którzy tam pracują i zajmują się pacjentami maluszkami.

Gość

#19

2015-07-24 20:11

Ja rodzila juz nie będę ale porodowka w Sławnie musi być dla młodych ja również jestem zadowolona mam za sobą 2 porody fachowa obsługa

gosc

#20

2015-07-24 20:56

ja rodzilam w tym szpitalu jest dobry po co likwiduja go zeby wiecej sobie zagarnac w kieszen co placimy my matki za pokoje co jestesmy z dziecmi to gdzie iidzie ta kasa pytam niech zlikwiiduja szpital w ustce po co im tam w slawnie jest potrzebny

karo

#21

2015-07-25 06:49

Mogłam rodzić w Ustce, ale wybrałam Sławno i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Wspaniały oddział i cudowni ludzie, a co za tym idzie fachowa "obsługa" i miła atmosfera, a to bardzo ważne dla każdej mamy w tym stresującym czasie. Jeśli przyjdzie mi jeszcze kiedyś rodzić, to tylko w tym szpitalu.

elzunia

#22

2015-07-25 17:22

Ja nie wyobrazam sobie zeby rodzic gdzie indziej nie wiem kto to wymyslal zeby najlepszy oddzal likwidowac w slawne to dla mnie glupota niema nigdzie tak dobrze jak w slawnie nie likwidujce tego oddzalu podpisujce petycje?


Gość

#23

2015-07-25 20:04

Rodziłam w Sławnie i jestem zadowolona z opieki i pomocy jaką udzieliły mi pielęgniarki i w przyszłości chciałabymtam jeszcze urodzić :)

Gość

#24

2015-07-26 22:02

Urodziłam tam coreczke i jestem bardzo zadowolona z opieki

Gość

#25 Powiadomcie Warszawe!!!!

2015-07-28 10:23

 Uwazam,  że   o pomyśle zamkniecia tegoz oddziału  powinny się dowiedzieć władze,które mają wieksza moc do zablokowania       i niedopuszczenia do zamknięcia oddziału!!!!!!!! Przecież to jest zabierania prawa do opieki zdrowotnej!!!!!!!!!!!!!1Ten oddział jest nam przyszłym matkom POTRZEBNY!!! Nie chce  KOSZALINA I USTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!